Jump to content

Ищу работу инженера-радиоэлектронщика, программиста, г. Киев

Шукаю достойну і перспективну постійну роботу + можу виконувати разові замовлення як в м. Київ, так і дистанційно.

Магістр радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ».

Посадові якості:

- Розробка аналогових та цифрових схем (в тому числі на базі МК);

- Написання програм для МК;

- Проектування друкованих плат;

- Виготовлення технічної документації;

- Написання програм для ПК;

- Виготовлення та налагодження зразків радіоелектронних пристроїв та систем;

- Допомога в організації виробництва, супровід та підтримка.

Сфера діяльності:

розробка вимірювальних пристроїв та систем, охоронних систем, систем контролю доступу, систем автоматизації процесів, лінійних та імпульсних блоків безперебійного живлення, блоків ігрових автоматів, звукової техніки, цифровий запис та відтворення звуку, системи з використання GSM каналу, пристрої реального часу, пристроїв з автономним живленням, 4-х річний досвід роботи.

Технічні навики:

знання технології та досвід розробки пристроїв на базі МК (AVR, Code Vision, AVR Studio, IAR); знання алгоритмів обробки інформації; знання цифрової та аналогової схемотехніки; знання сучасних інтерфейсів та протоколів передачі інформації (RS-232/485, CAN, I2C, SPI, USB, SPI, 1-Wire); знання систем автоматизованого проектування та програмних пакетів для розрахунків і моделювання (P-CAD, AutoCAD, Mathcad, Matlab, Electronic WorkBench, ); Знання мов програмування С/С++, Pascal, Basic, Assembler (Об’єктно-орієнтувальне програмування під Windows на Visual Studio 2008 C++), знання сучасної компонентної бази, її українського (київського) ринку, знання англійської мови (технічної), досвід налагодження та монтажу, маю багато впроваджених розробок. Призер всеукраїнських олімпіад по електроніці і електронних апаратах в Харкові, маю публікації в профільних виданнях в області радіоелектроніки.

Особисті якості:

аналітичний склад розуму, розвинуте почуття гумору, креативність мислення, відповідальність, працьовитість, вміння плідно працювати як самостійно, так і в колективі, захоплення радіоелектронікою, легко навчаюсь новому.

erdv[]ukr[]net

Edited by Alexandr-s

Guest orthodox
Шукаю достойну і перспективну постійну роботу + можу виконувати разові замовлення як в м. Київ, так і дистанційно.

Давайте в личке переговорим...

Все ще шукаю разові замовлення на розробку електронних пристроїв, в тому числі на основі МК, можшливе написання ПО для Віндовс по спряженю їх з ПК.

Работа (териториально находиться в центре Киева) связана у нас с космической тематикой. Это цифровая обработка сигнала на ПЛИС(фирма Xilinx, программирование на языке описания аппаратурры VHDL), на DSP TMS320C67хх (фирма Texas Instruments) и на микроконтроллерах фирмы Cygnal, а также написание различных программ под Windows/Linux.

На какую зарплату претендуете? И как с Вами связаться, напишите пожайлуста, в личку, если можно мобильный телефон или ICQ.

Написал тебе письмо в личку.

ЗЫ Я тоже этот университет и факультет закончил :)

Присоединяюсь к вопросу.

присоединяюсь к вопросу :)